PROGRAM WARSZTATÓW KULINARNYCH

Poniżej można pobrać, programy warsztatów kulinarnych jakie prowadziłam z dziećmi…. Materiały zapisałam jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


 PROGRAMY WARSZTATÓW

PDF

PROGRAM WARSZTATÓW KULINARNYCH – KUCHCIKOWO AKADEMIA MAŁEGO KUCHARZA

PROGRAM WARSZTATÓW KULINARNYCH – KUCHCIKOWO

A jakie są Wasze pomysły na warsztaty kulinarne???


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...