W tym roku po raz pierwszy robiłam świeczniki z małych słoiczków… myślę, że wyszło całkiem nieźle 🙂 W bardzo krótkim czasie można zrobić coś naprawę ładnego. Do moich świeczników użyłam jedynie białej koronki, wstążki, koralików i cekin … Wkrótce kolejne moje pomysły na świąteczne dekoracje.

Więcej zdjęć możecie znaleźć w GALERII INSPIRACJI 🙂


KODAK DIGITAL STILL CAMERA

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?