Wszyscy wiedzą, że pasowanie na przedszkolaka jest ogromnym przeżyciem dla każdego dziecka. Dlatego też miło jest przygotować dla nich w tym dniu coś szczególnego… Poniżej prezentuję moje propozycje na pamiątkowy dyplom…


pasowanie-dyplom-1 pasowanie-dyplom-2 pasowanie-dyplom-3 pasowanie-dyplom-4

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?