Jestem nie tylko nauczycielką wychowania przedszkolnego, ale także logopedą…

W celu podniesienia swoich kwalifikacji, zaraz po studiach magisterskich poszłam na studia podyplomowe z logopedii. W mojej placówce wspólnie z koleżankami przeprowadzamy przesiewowe badanie mowy. Do tego celu głównie posługuję się dobrze znanym LOGOPEDYCZNYM TESTEM DLA DZIECI I MŁODZIEŻY autorstwa Iwony Michalak – Widery. Ten kto korzystał z tego wie, że czasami uciążliwe jest posługiwanie się tym narzędziem. Dlatego też przygotowałam sobie swoje arkusze obrazkowe na podstawie wyżej wymienionego narzędzia.

Poniżej załączam plansze z obrazkami…


7 6 5 3 2 1

1 komentarz
  1. Marta 5 lat temu

    Przypadek jednak rządzi światem…Trafiłam na Twój profil zupełnie przypadkiem a okazało się, że razem studiowałyśmy logopedie na WSA. Bardzo miło wspominam ten czas i muszę przyznać, że jednak sporo się tam nauczyłam dzięki czemu, odważnie pracuje w zawodzie. Bardzo serdecznie Cie pozdrawiam.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?