Jestem nie tylko nauczycielką wychowania przedszkolnego, ale także logopedą…

W celu podniesienia swoich kwalifikacji, zaraz po studiach magisterskich poszłam na studia podyplomowe z logopedii. W mojej placówce wspólnie z koleżankami przeprowadzamy przesiewowe badanie mowy. Do tego celu głównie posługuję się dobrze znanym LOGOPEDYCZNYM TESTEM DLA DZIECI I MŁODZIEŻY autorstwa Iwony Michalak – Widery. Ten kto korzystał z tego wie, że czasami uciążliwe jest posługiwanie się tym narzędziem. Dlatego też przygotowałam sobie swoje arkusze obrazkowe na podstawie wyżej wymienionego narzędzia.

Poniżej załączam plansze z obrazkami…


7 6 5 3 2 1

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

1 komentarz
  1. Marta 6 lat temu

    Przypadek jednak rządzi światem…Trafiłam na Twój profil zupełnie przypadkiem a okazało się, że razem studiowałyśmy logopedie na WSA. Bardzo miło wspominam ten czas i muszę przyznać, że jednak sporo się tam nauczyłam dzięki czemu, odważnie pracuje w zawodzie. Bardzo serdecznie Cie pozdrawiam.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?