MICHAŁA RADY NA ODPADY!

zestaw pomocy dydaktycznych

PLIKI DO DARMOWEGO POBIERANIA oraz SMS PREMIUM

MINI ZESTAW Michała rady na odpady! jest naszym kolejnym projektem. W skład zestawu wchodzi poradnik dla nauczyciela, plansze demonstracyjne, karty pracy, emblematy oraz kostki do gry. Zestaw ma za zadanie przybliżyć dzieciom temat segregacji odpadów.

Materiały zostały podzielone na dwa zestawy, czyli PLIKI DO DARMOWEGO POBIERANIA, które są bezpłatne oraz PLIKI SMS PREMIUM, które są płatne. Można je kupić wysyłając SMS na podany numer, w zamian otrzymując JEDNORAZOWY KOD DOSTĘPU. Ze zgromadzonych w ten sposób pieniędzy będziemy mogli poprawić jakość wykonywanych przez nas materiałów, opłacać serwery oraz programy (graficzne, antyspamowe itd.), tym samym czyniąc naszą stronę coraz lepszą 🙂

UWAGA! Jeżeli po pobraniu kodu SMS będzie problem z otworzeniem lub pobraniem materiałów prosimy o wiadomość w prywatnej wiadomości na FB (do Administratorów grupy Przedszkolankowo.pl) lub pisząc na adres kontakt@przedszkolankowo.pl!

PLIKI DO DARMOWEGO POBRANIA

W SKŁAD DARMOWEGO ZESTAWU WCHODZI:

• 6 PLANSZ DEMONSTRACYJNYCH
  • 5 KART PRACY
  • 7 ILUSTRACJI DO WIERSZA
  • PORADNIK z opisem kilku zabawa, tekstem wiersza oraz informacjami dotyczącymi segregacji odpadów
  • EMBLEMATY przedstawiające kosze w 6 kolorach oraz przedmioty, które należy dopasować do odpowiednich koszy (12 przedmiotów)
  • KOSTKA DO GRY na której są kosze w 6 kolorach

Materiały, zapisałam  jako pliki PDF , jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂

PLANSZE DEMONSTRACYJNE

KOSTKA DO GRY

Kostka

PLIKI SMS PREMIUM

W SKŁAD DODATKOWYCH MATERIAŁÓW WCHODZI:

• 5 plansz demonstracyjnych (RECYKLING, ŚMIECIARKA, SORTOWNIA, SPALARNIA, WYSYPISKO)
  • dodatkowy arkusz z 6 emblematami odpadów
  • etykiety z napisami (METAL, PLASTIK, MIESZANE, SZKOŁO, BIOODPADY, PAPIER w wersji kolorowej i czarno-białej)
  • dodatkowe 2 kostki do gry: jedna przedstawiająca kosze + napisy, druga z odpadami
  • Prezentację multimedialną zapisaną w programie PowerPoint 2016 lub PowerPoint 97-2003 (do wyboru jedna)
  • Poradnik rozszerzony o: opis dodatkowych zabaw, opowiadanie Gdzie trafiają śmieci?, inspiracje plastyczno – techniczne
  • 5 dodatkowych kart pracy
  • Medal – SEGREGUJĘ ODPADY
  • Dyplom DLA MISTRZA SEGREGACJI ODPADÓW

Ja pobrać te materiały? Wystarczy wysłać SMS według instrukcji podanej poniżej. Cena SMS to 1,00 zł + VAT. Kod dostępu, który otrzymacie na swój telefon jest JEDNORAZOWY!!!  Należy go wpisać w wyznaczonym miejscu i zaznaczyć Akceptuję regulamin usługi SMS, a następnie kliknąć Zweryfikuj kod!!! Pamiętaj, że otrzymany kod możesz użyć tylko jeden raz – więc od razu pobierz paczkę zawierającą dodatkowe materiały!

UWAGA! Po wpisaniu i zweryfikowaniu KODU nie odświeżaj i nie wychodź ze strony! Po kliknięciu Zweryfikuj kod strona sama się odświeży, wystarczy “zajść” na dół posta, tam pojawi się dodatkowy plik do pobrania (paczka).

Wyślij SMS o treści AVR.SMSPREMIUM na numer 7143

Wpisz kod usługi:

Akceptuję regulamin usługi SMS

1. Ania 6 lat temu

WOW! wielkie WOW! Bardzo dziękuję!

2. Anita 6 lat temu

piękne! najfajniejsza strona z pomocami! Bardzo dziękuję!

• Magdalena autor
      Magdalena 6 lat temu

dziękuję 🙂 cieszę się, że materiały się podobają 🙂

3. Mika 6 lat temu

Popieram, rewelacyjne pomoce!:)

4. Magda 5 lat temu

witam, dwa razy wysłałam sms i dwa razy otrzymałam wiadomość że błędny kod chociaż wszystko się zgadzało czy to możliwe?

5. Emilia 11 miesięcy temu

Baaardzo dziękuję!!!!!!!!!!!!!! Jak zawsze konkrety!!!!!