TEATR plansze

Bo w teatrze… teatrze magiczne jest to na co patrzę… Tak to prawda, teatr oraz rożnego rodzaju widowiska teatralną przenoszą nas do innego, magicznego świata. Poniżej znajdziecie kilka plansz, na których znajdziecie różne rodzaje teatrów i widowisk teatralnych. Dodatkowo znajdziecie kilka plansz, które dotyczą samego teatru oraz tego, co możemy w nim znaleźć. Mam nadzieję, że tak opracowane materiały pomogą Wam w przybliżeniu dzieciom tego tematu.

Materiały, zapisałam  jako pliki PDF , jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂

PLANSZE

TEATR LALEK

TEATR ULICZNY

TEATRZYK SZKOLNY LUB PRZEDSZKOLNY

Jeżeli szukacie jeszcze innych plansz związanych z teatrem to >>>TUTAJ<<< znajdziecie drugi zestaw przedstawiający różne rodzaje teatrów.

POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥