MEGA ZESTAW POMOCY DYDAKTYCZNYCH – KOLORY

MEGA ZESTAW

KOLORY

Pakiet edukacyjny KOLORY jest naszym kolejnym projektem. Zestaw służy do nauki i utrwalania nazw kolorów. Warto zaznaczyć, że zestaw jest uniwersalny i przeznaczony został zarówno do pracy z dziećmi młodszymi jak i starszymi.

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE ZESTAWU

TECZKA 1: Plansze demonstracyjne

Przydatną pomocą edukacyjną są Plansze demonstracyjne, jest ich 12. Zostały przygotowane  w formacie A4 i wydrukowane na papierze fotograficznym 180g oraz zalaminowane. W pakiecie jest teczka zawierająca 12 plansz, do wyboru jest jeden z poniższych zestawów:

• Zestaw 1: czyli 12 plansz przedstawiających kolory: bały, czarny, szary, żółty, pomarańczowy, czerwony, brązowy, zielony, niebieski, granatowy, fioletowy, różowy,

• Zestaw 2: czyli 12 plansz przedstawiających „WEOSŁE KLEKSY”: bały, czarny, szary, żółty, pomarańczowy, czerwony, brązowy, zielony, niebieski, granatowy, fioletowy, różowy,

*Do pakietu dołączony jest tylko jeden, wybrany zestaw plansz!

TECZKA 2: Karty pracy

W pakiecie jest aż 16 kart pracy wydrukowanych na papierze 160g. Ćwiczenia zawierają różnorodne zadania zachęcające dzieci do liczenia, kształtowania spostrzegawczości, logicznego myślenia. Dzięki różnorodności przygotowanych zadań dzieci będą również miały możliwość rozwijania sprawność manualną.

TECZKA 3: Pomoce dydaktyczne

Co znajdziemy w teczce z pomocami dydaktycznymi? Przede wszystkim poradnik, który został opracowany, aby korzystanie z niego było dużym wsparciem podczas zajęć dotyczących kolorów. Zawiera on autorskie teksty rymowanek, wierszy, scenariusza, jak również opis zabaw i eksperymentów. W teczce znajdziecie również  5 arkuszy z emblematami (wydrukowane na papierze fotograficznym  do samodzielnego zalaminowania i wycięcia), które można wykorzystać do zabaw z dziećmi. Dodatkowo do przygotowanych tekstów zostały opracowane prezentacje multimedialne, które nagrane zostały na płytę CD oraz 9 plansz przygotowanych do wiersza „Kolory tęczy”.

PRZEDSZKOLANKOWE PUDEŁKO

Wszystkie materiały zostały włożone do firmowego pudełka. Całość wykonana jest bardzo estetycznie,  plansze oraz karty pracy są przejrzyste i wydrukowane w bardzo wysokiej jakości.

KOSZT ZESTAWU

Proponowany koszt zestawu to 70,00 zł + koszt wysyłki. Do każdego zestawu dołączona jest niespodzianka. Istnieje możliwość zakupienia poszczególnych elementów zestawu.

NAZWA PRODUKTU CENA
TECZKA 1 Plansze demonstracyjne: 12 plansz 25,00 zł + koszt wysyłki
TECZKA 1 Plansze demonstracyjne (wesołe kleksy): 12 plansz 25,00 zł + koszt wysyłki
TECZKA 2 Karty pracy: 16 kart pracy 25,00 zł + koszt wysyłki
TECZKA 3 Pomoce dydaktyczne: poradnik, 9 plansz, 5 arkuszy z emblematami, płyta CD z prezentacjami multimedialnymi + 1 karta pracy 40,00 zł + koszt wysyłki
PŁYTA CD z prezentacjami multimedialnymi + PORADNIK 25,00 zł + koszt wysyłki
PŁYTA CD z prezentacjami multimedialnymi 10,00 zł + koszt wysyłki

O szczegóły proszę pytać w wiadomości e-mail (adres znajdziecie w zakładce KONTAKT) lub w prywatnej rozmowie na FB.

KUP SWÓJ ZESTAW NA ALLEGRO.PL

LINK DO AUKCJI PONIŻEJ

*Prosimy o przemyślany zakup ponieważ zwrotów nie przyjmujemy.Pudełko zawierające zestaw pomocy dydaktycznych KOLORY jest zaplombowane, po otwarciu i zerwaniu zabezpieczenia nie ma możliwości zwrotu towaru.

2 komentarze

• Reply Sabina Styczeń 4, 2018 at 6:58 pm

super sprawa:) czy planują Panie zestaw dydaktyczny z literkami i cyferkami? pozdrawiam:)

• Magdalena