MEGA ZESTAW POMOCY DYDAKTYCZNYCH – FIGURY GEOMETRYCZNE

MEGA ZESTAW

FIGURY GEOMETRYCZNE

Zestaw FIGUR GEOMETRYCZNYCH jest naszym pierwszym w 100% autorskim projektem. Składa się z trzech teczek ,w których znajdziecie plansze demonstracyjne, karty pracy opracowane z myślą o dzieciach młodszych oraz starszych oraz pakiet pomocy dydaktycznych zawierający poradnik dla nauczyciela, autorskie teksty, ilustracje do wierszy, płytę zawierającą prezentacje multimedialne oraz emblematy, które można wykorzystać podczas zabaw z dziećmi. A to wszytko zamknięte jest w estetycznym pudełku, który możecie postawić na półce wśród pozostałych pomocy.

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE ZESTAWU

TECZKA 1: Plansze demonstracyjne

W pierwszej teczce znajdziecie 12 plansz wydrukowanych na papierze fotograficznym 180g i dodatkowo zalaminowane. Wśród plansz znajdziecie:

• 6 plansz przedstawiających figury geometryczne (koło, kwadrat, trójkąt, prostokąt, romb, trapez),
  • 6 plansz przedstawiających „wesołe” figury geometryczne (koło, kwadrat, trójkąt, prostokąt, romb, trapez).

TECZKA 2: Karty pracy

W zestawie znajdziecie 35 kart pracy wydrukowanych na papierze 160g, które zostały przygotowane z myślą  o dzieciach młodszych jak i starszych. Zestaw kart pracy jest środkiem dydaktycznym, który w przyjazny sposób pomaga dziecku osiągnąć umiejętności określone w Podstawie Programowej Wychowania Przedszkolnego. W pakiecie znajdziecie m.in.: karty grafomotoryczne doskonalące sprawność  manualną, karty matematyczne wprowadzające w świat figur geometrycznych, różnicowania kształtów oraz wielkości, rozwijania umiejętności szeregowania, przeliczania na konkretach, karty doskonalące mowę i myślenie, karty z ćwiczeniami percepcji wzrokowej, karty z ćwiczeniami percepcji słuchowej, które rozwijają słuch fonematyczny, analizę i syntezę sylabową, oraz karty kreatywne rozwijające kreatywność i inwencję twórczą dziecka.

TECZKA 3: Pomoce dydaktyczne

W trzeciej teczce znajdziecie poradnik dla nauczyciela, w którym dokładnie został opisany cały pakiet. Znajdziecie tam również autorskie teksty takie jak: rymowanki, wiersze, tekst bajki oraz przykładowy scenariusz zajęć. To nie wszytko w poradniku znajdziecie również opis zabaw.

Do teczki dołożone zostały również emblematy przedstawiające figury geometryczne. Jest 5 arkuszy do samodzielnego wycięcia  oraz zalaminowania. Na każdym arkuszu znajdziecie 6 emblematów przedstawiających: koło, kwadrat, prostokąt, romb i trapez w sumie 30 emblematów. Można je wykorzystać do zabaw z dziećmi, zabaw matematycznych lub wykorzystać jako medale.

Do przygotowanych tekstów zostały opracowane prezentacje multimedialne oraz plansze. W teczce znajdziecie płytę zawierającą prezentacje multimedialne przygotowane w programie PowerPoint, oraz 3 plansze przygotowane do wiersza „Wyścig figur” i 5 plansz do bajki „Bajka o dzielnych trójkątach”.

PRZEDSZKOLANKOWE PUDEŁKO

Wszystkie materiały zostały włożone do firmowego pudełka. Całość wykonana jest bardzo estetycznie,  plansze oraz karty pracy są przejrzyste i wydrukowane w bardzo wysokiej jakości.

KOSZT ZESTAWU

Proponowany koszt zestawu to 80,00 zł + koszt wysyłki. Do każdego zestawu dołączona jest niespodzianka. Istnieje możliwość zakupienia poszczególnych elementów zestawu.

NAZWA PRODUKTU:

CENA
TECZKA 1 Plansze demonstracyjne: 12 plansz (opis powyżej) 25,00 zł + koszt wysyłki
TECZKA 2 Karty pracy: 35 kart pracy (opis powyżej) 35,00 zł + koszt wysyłki
TECZKA 3 Pomoce dydaktyczne: poradnik, 8 plansz, 5 arkuszy z emblematami, płyta CD z prezentacjami multimedialnymi (opis powyżej) + 2 karty pracy 40,00 zł + koszt wysyłki
PŁYTA CD z prezentacjami multimedialnymi + PORADNIK 25,00 zł + koszt wysyłki
PŁYTA CD z prezentacjami multimedialnymi

10,00 zł + koszt wysyłki

O szczegóły proszę pytać w wiadomości e-mail (adres znajdziecie w zakładce KONTAKT) lub w prywatnej rozmowie na FB.

*Cena 65,00 jest ceną promocyjną z okazji pierwszych urodzin bloga Przedszkolankowo.pl i obowiązuje do 30 listopada 2017 r. Cena regularna zestawu, która będzie obowiązywać od 01.12.2017 to 80,00 zł + koszt przesyłki.

*Prosimy o przemyślany zakup ponieważ zwrotów nie przyjmujemy.Pudełko zawierające zestaw pomocy dydaktycznych FIGURY GEOMETRYCZNE jest zaplombowane, po otwarciu i zerwaniu zabezpieczenia pudełka nie ma możliwości zwrotu towaru.

KUP SWÓJ ZESTAW

NA ALLEGRO!

Od dzisiaj jest możliwość zakupienia zestawu na Allegro 🙂 🙂 🙂 link do aukcji znajdziecie poniżej 🙂 🙂 🙂

🙂 🙂 🙂