PRZEDSZKOLNE ETYKIETY – DO KĄCIKÓW… I NIE TYLKO…

Tym razem coś do ozdobienia przedszkolnych sal i kącików 🙂 może komuś z Was przypadną do gustu takie etykiet 🙂 materiały, zapisałam  jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂

Dodatkowo >>>TUTAJ<<< znajdziecie jeszcze inne pomysły na etykiety do przedszkolnych kącików, natomiast >>>TUTAJ<<< znajdziecie kilka pomysłów na etykiety z nazwami grup  🙂


PRZEDSZKOLNE ETYKIETY

PDF

ETYKIETY – ciekawostki, informacje, kredki, ołówki

ETYKIETY – kartki, drukarka, spinacze, papier kolorowy

ETYKIETY – kącik ekologiczny, kącik ogrodniczy, kącik telewizyjny, kącik teatralny

ETYKIETY – kącik filmowy, kącik płyt, kącik pocztowy, kącik instrumentów

ETYKIETY – kącik lekarza, kącik badawczy, kącik matematyczny, kącik szachowy

ETYKIETY – kącik literek, kącik cyferek, kącik aptekarza, kącik sklepowy

ETYKIETY – kącik maskotek, kącik przyrodniczy, kącik fryzjera, kącik układanek

ETYKIETY – kącik plastyczny, kącik klocków, kącik muzyczny, kącik kuchenny

ETYKIETY – kącik techniczny, kącik książek, kącik samochodów, kącik lalek

ETYKIETY – kosz, plastelina, globus, kącik podróżniczy

ETYKIETY – miś, wózek, flamastry, pinezki

ETYKIETY – mydło, łyżki widelce, kubki, talerze

ETYKIETY – wc dziewczynki, wc chłopcy, przybory toaletowe, ręczniki

ETYKIETY – szpilki, teczki, karty pracy, plansze

ETYKIETY – owoce, warzywa, lalka, kącik lalek

ETYKIETY – nozyczki, kleje, pędzle, farby

Jakich napisów Wam jeszcze brakuje??? Piszcie pod postem 🙂

Dodatkowo poniżej znajdziecie jeszcze kilka innych wzorów etykiet z nazwami czterech kącików, które ujęte są w podstawie programowej 🙂 Kącik przyrodniczy jest przygotowany w czterech wersjach, na każdą porę roku 🙂

CZTERY KĄCIKI

CZTERY KĄCIKI 2

CZTERY KĄCIKI (małe litery)

CZTERY KĄCIKI (małe litery)2

KĄCIK CZYTELNICZY

KĄCIK CZYTELNICZY (małe litery)

KĄCIK PRZYRODNICZY – JESIEŃ

KĄCIK PRZYRODNICZY – JESIEŃ (małe litery)

KĄCIK PRZYRODNICZY – ZIMA

KĄCIK PRZYRODNICZY – ZIMA (małe litery)

KĄCIK PRZYRODNICZY – WIOSNA

KĄCIK PRZYRODNICZY – WIOSNA (małe litery)

KĄCIK PRZYRODNICZY – LATO

KĄCIK PRZYRODNICZY – LATO (małe litery)

Poniżej znajdziecie jeszcze kilka innych etykiet 🙂

ETYKIETY – kancelaria, pokój nauczycielski

ETYKIETY – szatnia, biuro

ETYKIETY – kącik relaksacyjny, podręczniki

ETYKIETY – kącik przyrodniczy, kącik konstrukcyjny

ETYKIETY – kącik matematyczny, kącik układanek

ETYKIETY – kącik liter, kącik muzyczny

ETYKIETY – kącik lalek, kącik samochodów

ETYKIETY – kącik czytelniczy, kącik artystyczny

Jeszcze kilka innych propozycji etykiet 🙂

ETYKIETY – dyżurni, podręczniki

ETYKIETY – nasze osiągnięcia, nasze zasady

ETYKIETY – kącik sportowy, kącik przemyśleń

ETYKIETY – kącik informatyczny, kącik sensoryczny

ETYKIETY – kącik dla rodziców, kącik nauczyciela

ETYKIETY – kalendarz, tablica

ETYKIETY – gabinet logopedyczny, kącik logopedyczny

DODATKOWE ETYKIETY

Poniższe etykiety wyglądem różnią się od poprzednich.

ETYKIETY – owoce, warzywa

ETYKIETY – owoce, warzywa (małe litery)

ETYKIETY – kasztany, żołędzie

ETYKIETY – kasztany, żołędzie (małe litery)

ETYKIETY – dyżurni


 

POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE >>>TUTAJ<<< 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

Powiązane posty:

42 komentarze

  • Reply Iwona Lipiec 22, 2017 at 8:49 pm

    Cudne są!!!!! Dziękuję!

    • Reply Kinga Sierpień 24, 2017 at 7:37 pm

      logopeda, psycholog, biuro, toaleta, pokój nauczycielski
      Dziękuję

    • Reply Kasia Listopad 11, 2017 at 5:22 pm

      Witam!
      Super etykiety!
      polecam jeszcze: kącik patriotyczny i kącik higieniczny 🙂
      pozdrawiam

      • Reply Kasia Listopad 11, 2017 at 5:24 pm

        mogę prosić o w/w kącki ….

  • Reply Edyta Lipiec 23, 2017 at 4:31 pm

    Witam proszę o kącik logopedyczny, konstrukcyjny, relaksacyjny, literacki bardzo dziękuję 😉

  • Reply Iza Lipiec 31, 2017 at 4:36 pm

    ja bym bardzo prosiła o „kącik starszaka”

  • Reply Monika Sierpień 11, 2017 at 8:38 am

    kącik relaksacyjny

  • Reply Ewa Sierpień 15, 2017 at 8:14 am

    Kącik Montessori poproszę pozostałe są świetne.

  • Reply Dagmara Sierpień 15, 2017 at 9:49 am

    Biuro, sale dzieci, WC, sypialnia, kącik psychologiczny, kącik logopedyczny. Powyższe pomieszczenia to również część przedszkola/żłobka. To miejsca w których przebywamy i z których korzystamy. Miło byłoby gdyby i na nich znalazły się kolorowe napisy/etykiety. Byłoby jakoś tak przyjemniej. 🙂

  • Reply anna Sierpień 17, 2017 at 2:40 pm

    witam można zam owić w innej kolorystyce?

  • Reply anna Sierpień 17, 2017 at 2:40 pm

    mozna zamówić w inne kolorystyce?

  • Reply Beata Sierpień 21, 2017 at 12:39 pm

    Wszystkie są ekstra. Będę wdzięczna za etykietę ” zeszyty”. Pozdrawiam.

  • Reply Joanna Sierpień 21, 2017 at 3:46 pm

    W nowej podstawie programowej w nazwach mamy:
    – czytelniczy,
    – konstrukcyjny,
    – artystyczny,
    – przyrodniczy.
    Może o te, których nie ma mogłybyśmy/liśmy prosić? 🙂 Czasami Dyrekcja życzy sobie bardzo dosłownie nazwy. 😉

  • Reply Agnieszka Sierpień 26, 2017 at 5:33 am

    Czy istniałaby możliwość wszystkie te napisy literami małymi drukowanymi. Bardzo proszę i dziękuję.

    • Magdalena
      Reply Magdalena Sierpień 26, 2017 at 7:21 am

      Niestety w tym zestawie jest to niemożliwe, ale będę miała to na uwadze podczas tworzenia innych zestawów 🙂

  • Reply Magdalena Sierpień 26, 2017 at 10:21 am

    WITAM CZY JEST MOŻLIWOŚĆ STWORZENIA ETYKIET DO TAKICH KĄCIKÓW ??? BYŁABYM BARDZO WDZIĘCZNA 🙂

    – czytelniczy,
    – konstrukcyjny,
    – artystyczny,
    – przyrodniczy

  • Reply Jola Sierpień 28, 2017 at 7:17 am

    Witam poproszę o napis kącik relaksacyjny. Dziękuję

  • Reply Magdalena Sierpień 28, 2017 at 4:24 pm

    Witam kącik matematyczny jest możliwy do wstawienia??

  • Reply karolina Sierpień 28, 2017 at 8:49 pm

    podręczniki

  • Reply Małgosia Sierpień 29, 2017 at 9:15 am

    Etykiety są śliczne, ale mam jedną prośbę czy jest możliwość zamiany etykiety z napisem Kącik przyrody na Kącik przyrodniczy? Chodzi o zestaw etykiet z pozycji siódmej.

  • Reply Basiek Sierpień 29, 2017 at 10:10 pm

    Czy mogę prosić o stworzenie etykiety kącik sensoryczny? Dziękuję. Etykiety są świetne.

  • Reply Ola Sierpień 30, 2017 at 2:04 pm

    Nazwy są super, ale gdyby można było, to prosiłabym jeszcze o kącik dla rodziców 🙂

  • Reply patka Sierpień 30, 2017 at 8:10 pm

    Czy jest mozliwość utworzenia jeszcze „kącik informatyczny”??? z góry bardzo dziekuje 🙂

  • Reply Agnieszka Wrzesień 2, 2017 at 4:34 pm

    Bardzo dziękuję za pomoce 🙂 Jeśli jest to możliwe, to bardzo proszę o dodatkowe napisy w tej konwencji:
    – kalendarz
    – tablica
    – nasze zasady
    – nasze osiągnięcia
    – dyżurni
    – kącik nauczyciela (nauczycieli, nauczycielek)
    Z góry serdecznie dziękuję

  • Reply Marta D. Wrzesień 13, 2017 at 5:12 pm

    Czy jest opcja wstawienia etykiety „KĄCIK SPORTOWY?” Proszę, proszę, proszę!!! Byłabym meeeeega wdzięczna!!!!
    Pozdrawiam z Białegostoku,
    Marta

  • Reply pati Wrzesień 18, 2017 at 8:55 pm

    Czy mogę prosić o kącik przemyśleń ?

  • Reply Klaudia Wrzesień 19, 2017 at 5:59 pm

    Piękne pomoce! Jutro umieścimy je w sali wspólnie z dziećmi. Poprosimy jeszcze o KĄCIK LOGOPEDYCZNY 🙂

  • Reply kaka Wrzesień 20, 2017 at 4:20 pm

    gabinet logopedyczny

  • Reply Marta Październik 4, 2017 at 9:35 am

    kącik regionalny bardzo proszę 🙂

  • Reply Jaga Październik 5, 2017 at 3:13 pm

    znaki drogowe poproszę 🙂

  • Reply Beata Październik 15, 2017 at 4:30 pm

    Drukuję, ale obcina mi lewy brzeg… 🙁 Co jest nie tak?

    • Magdalena
      Reply Magdalena Październik 15, 2017 at 6:00 pm

      w sumie nie wiem, bo nie powinno się tak dziać w przypadku pobranych plików PDF, jeżeli skorzystała Pani z opcji do samodzielnej edycji, która jest zapisana w Word może tak się dziać bo elementy wychodzą poza marginesy strony, wówczas przed wydrukiem lepiej zapisać gotowe etykiety jako pliki PDF, albo popatrzyć w ustawienia drukarki czy czegoś nie zmienić 🙂