CO MOŻEMY ROBIĆ NA WAKACJACH? – PLANSZE

Poniżej znajdziecie kilka plansz przedstawiających to, co dzieci mogą robić na wakacjach 🙂 Poniższe plansze możecie połączyć z planszami przedstawiającymi miejsca, do których jedziemy na wakacje. Dzieci mogą dopasowywać odpowiednie czynności do miejsc 🙂 plansze znajdziecie TUTAJ 🙂

Materiały zapisałam jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


PLANSZE

PDF

PLANSZA 1

PLANSZA 2

PLANSZA 3

PLANSZA 4

PLANSZA 5

PLANSZA 6

PLANSZA 7

PLANSZA 8

PLANSZA 9

PLANSZA 10

PLANSZA 11

PLANSZA 12

PLANSZA 13

PLANSZA 14

PLANSZA 15

PLANSZA 16

PLANSZA 17

PLANSZA 18

PLANSZA 19

PLANSZA 20

PLANSZA 21

PLANSZA 22

PLANSZA 23


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...