„ZIMOWE ŚPIOCHY I NIEŚPIOCHY” – CZYLI KTO ZAPADA W ZIMOWY SEN? – plansze zestaw 1

Poniżej znajdziecie kilka plansz dotyczących zwierząt zapadających w zimowy sen jak i tych, zwierząt które nie potrzebują zimowej drzemki 🙂 Także i w tym przypadku posłużyłam się znaczkami, jak to zrobiłam w przypadku plansz z ptakami. W prawym górnym rogu znajdziecie następujące znaczki:

zwierzęta nie zapadające w zimowy sen

zwierzęta zapadające w zimowy sen

W tej wersji plansz, znajdziecie znaczek, nazwę danego zwierzęcia, krótka informacja na temat jego hibernacji, bądź też nie 🙂 i fotografię z wizerunkiem zwierzęcia.

Materiały opracowałam na podstawie informacji znalezionych na stronach:

• www.zwierzosfera.pl
  • www.lasy.gov.pl
  • www.wikipedia.pl

Jak Wam się podobają takie plansze??? Piszcie w komentarzach pod postem 🙂

Zaglądajcie, bo może pojawią się nowe plansze 🙂

DOŁĄCZ DO NAS NA FB I DZIEL SIĘ SWOIMI POMYSŁAMI 🙂

„LAJKUJCIE” LUB KOMENTUJCIE 🙂

3 komentarze

• Reply Wiola Styczeń 11, 2017 at 8:38 pm

Karty super. Pismo dla dzieci takie aby dziecko mogło samo pisać. Super sprawa. 🙂

• Reply ASIA Styczeń 11, 2017 at 9:20 pm

Świetne. Zbior najwazniejszych informacji, ladne fotografie, wszystko estetyczne. Super, super!

• Reply Gosia Styczeń 19, 2017 at 2:44 pm

Piękne plansze Pani tworzy.