„ZIMOWE ZABAWY” – prezentacja multimedialna

Poniżej znajdziecie prezentację multimedialną, którą przygotowałam do wiersza J. Korczakowskiej pt.” Kto chce jeździć razem ze mną?”. Prezentacja uruchamia się po kliknięciu w myszkę. Dodatkowo w katalogu HISTORYJKI OBRAZKOWE, znajdziecie także ilustracje do tego utworu. Przy okazji omawiania z dziećmi tego wiersza, można skierować rozmowę na  temat dotyczący bezpiecznego i niebezpiecznego zachowania dzieci podczas zimowych zabaw,  do tego przygotowałam pomoce w postaci plansz, które znajdziecie w katalogu PLANSZE EDUKACYJNE 🙂

Aby pobrać, tekst wiersza oraz prezentację należy kliknąć w poniższy link 🙂

Jak Wam się podoba??? Piszcie w komentarzach pod postem 🙂


kto chce jezdzic razem ze mna – tekst

zimowe zabawy – prezentacja


DOŁĄCZ DO NAS NA FB I DZIEL SIĘ SWOIMI POMOCAMI 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...