„ZIMOWE ZABAWY” – prezentacja multimedialna

Poniżej znajdziecie prezentację multimedialną, którą przygotowałam do wiersza J. Korczakowskiej pt.” Kto chce jeździć razem ze mną?”. Prezentacja uruchamia się po kliknięciu w myszkę. Dodatkowo w katalogu HISTORYJKI OBRAZKOWE , znajdziecie także ilustracje do tego utworu. Przy okazji omawiania z dziećmi tego wiersza, można skierować rozmowę na  temat dotyczący bezpiecznego i niebezpiecznego zachowania dzieci podczas zimowych zabaw,  do tego przygotowałam pomoce w postaci plansz, które znajdziecie w katalogu PLANSZE EDUKACYJNE 🙂

Aby pobrać, tekst wiersza oraz prezentację należy kliknąć w poniższy link 🙂

Jak Wam się podoba??? Piszcie w komentarzach pod postem 🙂


TEKST DO POBRANIA

WORD 97-2003

kto chce jezdzic razem ze mna – tekst

PREZENTACJA MULTIMEDIALNA

POWER POINT 97-2003

zimowe zabawy – prezentacja


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...