„Kto chce jeździć razem ze mną?” – historyjka obrazkowa

Poniżej znajdziecie tekst wiersza „Kto chce jeździć razem ze mną?” oraz ilustracje do wiersza. Do przygotowania plansz wykorzystałam postacie, które pochodzą ze strony MyCuteGraphics. Dodatkowo możecie pobrać prezentację multimedialną, która znajdziecie w PREZENTACJACH MULTIMEDIALNYCH – „Zimowe zabawy” oraz plansze dotyczące bezpiecznych zabaw na śniegu i lodzie w PLANSZACH EDUKACYJNYCH.


„Kto chce jeździć razem ze mną?”

J. Korczakowska

Narty suną,
sanki jadą
łyżwy znaczą ślad zygzaków…

Barwny tłumek,
Głośna radość-
Górka rojna od dzieciaków!

Szczypią nosy,
Uszy palą,
Twarz wesoła i rumiana.

Z dala szosy,
Drogi z dala-
Trwa zabawa już od rana.


ILUSTRACJE DO TEKSTU


DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

JAK WAM SIĘ PODOBA??? PISZCIE W KOMENTARZACH POD POSTEM 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply