BEZPIECZNE ZABAWY NA ŚNIEGU I LODZIE – plansze zestaw 1

Poniżej znajdziecie plansze dotyczące bezpiecznych zabaw na śniegu i lodzie 🙂 Do przygotowania plansz użyłam postaci, które znalazłam na stronie MyCuteGraphics 🙂 Zaglądajcie tu jeszcze bo wkrótce dodam jeszcze kilka innych plansz 🙂

Jak Wam się podobają takie plansze??? Piszcie w komentarzach pod postem 🙂Dołączam kilka dodatkowych plansz, w tym zestawie wspólnie z dziećmi możecie umieszczać znaczki, które wskazują na właściwe i niewłaściwe zachowanie dzieci podczas zabaw na śniegu i lodzie 🙂 znaczki dołączyłam na osobnej karcie, wystarczy je wyciąć i gotowe 🙂

JAK PODOBA WAM SIĘ TAKA OPCJA??? PISZCIE W KOMENTARZACH POD POSTEM 🙂

 


DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

Powiązane posty:

4 komentarze

 • Reply Iwona Styczeń 11, 2017 at 8:12 pm

  Genialne jak zwykle!!!!! dziękuję i ściskam zimowo 🙂

 • Reply Anna Styczeń 15, 2017 at 10:53 am

  Super! A skąd tło?

  • Magdalena
   Reply Magdalena Styczeń 15, 2017 at 11:13 am

   kiedyś na internecie znalazłam 🙂

 • Reply Martyna Styczeń 15, 2017 at 1:28 pm

  Wspaniałe pomoce dydaktyczne ; )

 • Leave a Reply