KREJZOLE czyli SZALONE PATYCZAKI – układanka

KREJZOLE czyli SZALONE PATYCZAKI to układanka dla dzieci, która poza zabawą ma pomóc uruchomić dziecku procesy analizy i syntezy wzrokowej. Zabawa polega na układaniu obrazków z KREJZOLÓW, które należy wydrukować, wyciąć i za laminować.

W tej wersji układanki dzieci mają utrudnione zadania, bo muszą zwracać uwagę nie tylko na kolor patyczaków czy ich układ, ale również na to, w którą stronę jest odwrócona buźka KREJZOLKA.

Dzieci swój zestaw patyczaków mogą układać zarówno według wzorów umieszczonych na planszach, które załączyłam poniżej lub też tworzyć własne kompozycje.

Jak Wam się podoba???

Możecie pisać w komentarzu pod postem 🙂

KREJZOLE czyli SZALONE PATYCZAKI

(należy pobrać, wydrukować, za laminować i wyciąć)