ZWARIOWANE FIGURY GEOMETRYCZNE

O to kolejny zestaw plansz, które mogą zdobić wasze gazetki. Część z propozycji wykonałam sama, niektóre obrazki przedstawiające figury znalazłam na internecie. Poniżej znajdują się również pliki do pobrania, aby je ściągnąć należy kliknąć w link.


FIGURY GEOMETRYCZNE

jpeg

trojkatt trapezz rombb prostokatt kwadratt koloo gwiazdaa                                   napisy-2 napisy-1                 kolo-kreski-2 kolo-kreski kwadrat-kreski-2 kwadrat-kreski prostokat-kreski-2 prostokat-kreski trojkat-kreski-2 trojkat-kreski


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

Powiązane posty:

2 komentarze

  • Reply Monika Marzec 8, 2018 at 10:16 pm

    Super figury 😀 te z szalonymi minami…. a czy ma Pani może owal ,,,z tej serii?

  • Leave a Reply

    Loading Facebook Comments ...