Multimedialny świat przedszkolaka

W naszym przedszkolu od paru lat stopniowo wprowadzane są tak zwane „zajęcia multimedialne” z wykorzystaniem rzutnika. Nawet przymierzaliśmy się do kupna tablicy multimedialnej, ale koszt na razie przerósł budżet jakim dysponujemy. Dlatego też radzimy sobie jak najlepiej umiemy…

Moim zdaniem wykorzystanie prezentacji multimedialnych wzbogaca i uatrakcyjnia zajęcia dla dzieci. Oczywiście taka forma prowadzenia zajęć nie odbywa się codziennie a kilka razy w miesiącu, co sprawia, że przedszkolaki za każdym razem są zaciekawione i chętnie współpracują. Pamiętajmy, że co za dużo to nie zdrowo…

W tym katalogu będę sukcesywnie uzupełniać moje pomysły na prezentacje, które wykorzystuję podczas pracy w grupie. Moje projekty tworzę w programie PowerPoint, a do każdej prezentacji załączam przykładowy scenariusz oraz karty pracy. Może zainspiruje Was to przygotowania własnych…

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...