„CYFROWA DROGA” – prezentacja multimedialna

Jakiś czas temu na FB ktoś szukał bardzo ciekawych kart z literami w kształcie drogi dla samochodzików. Nie mogłam nigdzie znaleźć takich pomocy, więc postanowiłam zrobić je sama. Jako pierwsze przygotowałam cyfry bo nad literami muszę jeszcze popracować. Zabawa polega na tym, że dzieci jeżdżą po swoich planszach samochodzikami, najpierw możemy wspólnie z dziećmi zobaczyć jak wykonywać poszczególne ruchy na prezentacji 🙂 Uważam, że jest to dość nietypowa pomoc przy nauce pisania, a dzieci na pewno będą zachwycone 🙂

Prezentacja uruchamia się po kliknięciu w myszkę 🙂 w razie pytań piszcie maile 🙂

Aby pobrać materiały należy kliknąć w poniższe linki, jeżeli nie wiesz co dalej to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂


PREZENTACJA MULTIMEDIALNA

PowerPoint

cyfrowa-droga-prezentacja

PLANSZE DLA DZIECI

Poniżej znajdziecie materiały przedstawiające plansze dla dzieci, zapisałam je jako plik PDF

cyfrowa droga – karty dla dzieci – PDF


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...