„CYFROWA DROGA” – prezentacja multimedialna

Jakiś czas temu na FB ktoś szukał bardzo ciekawych kart z literami w kształcie drogi dla samochodzików. Nie mogłam nigdzie znaleźć takich pomocy, więc postanowiłam zrobić je sama. Jako pierwsze przygotowałam cyfry bo nad literami muszę jeszcze popracować. Zabawa polega na tym, że dzieci jeżdżą po swoich planszach samochodzikami, najpierw możemy wspólnie z dziećmi zobaczyć jak wykonywać poszczególne ruchy na prezentacji 🙂 Uważam, że jest to dość nietypowa pomoc przy nauce pisania, a dzieci na pewno będą zachwycone 🙂

Prezentacja uruchamia się po kliknięciu w myszkę 🙂 w razie pytań piszcie maile 🙂

Aby pobrać materiały należy kliknąć w poniższe linki, jeżeli nie wiesz co dalej to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂


PREZENTACJA MULTIMEDIANA

cyfrowa-droga-prezentacja

PLANSZE DLA DZIECI

Poniżej znajdziecie materiały przedstawiające plansze dla dzieci, zapisałam je jako plik PDF

cyfrowa droga – karty dla dzieci – PDF


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply